Autoškola PL, Bc. Petr Loudín

Autoškola PL, Bc. Petr Loudín

Výuka a výcvik řidičů skupin B, B+E, kondiční jízdy skupin B, B+E a skupina B96. Školení řidičů referentských vozidel sk. B. Kurzy lze platit i na splátky bez navýšení. Trvají přibližně 2–3 měsíce, zrychlený kurz 3–4 týdny.

Pavel Bouda - Autoškola Sport

Výuka a výcvik k získání řidičského oprávnění k řízení osobního automobilu. Školení řidičů referentů. Nabídka kondičních jízd.Školení profesní.Stahování digitálních tachografů.

Autoškola Němcová

Provádíme výcvik na skupinu B a kondiční jízdy. Výcvik dle požadavků uchazečů a individuální přístup. Jezdíme ve vozech Škoda Felicie.

Ladislav Čičmanec

Nabídka výcviku řidičů skupin A, B, C a E i kondičních jízd.

Nesim Chalabi

Autoškola provádí výcvik skupin AM, A1, Ao, A, B, BE, C, CE, D, DE. Zajištění kondičních jízd a školení řidičů.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 10:00)

Karel Lebr - Autoškola Trio

Karel Lebr - Autoškola Trio

Výcvik řízení na osobní automobily a motocykly. Nabídka kondičních jízd pro majitele řidičských průkazů. Poskytování konzultačních služeb.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 13:00)

Autoškola Žižkov

Autoškola Žižkov

Provoz autoškoly. Výcvik skupin A, B, B+E, C, C+E. V naší autoškole najdete dobrou cenu i dobrou kvalitu.

ZAVŘENO (Otevírá v Út 15:00)

Autoškola Karen Tylová, s.r.o.

Výcvik řidičů skupiny B v několika variantách a další služby. VIP program, kondiční jízdy, škola smyku. Výuka též ve francouzštině, angličtině, němčině a maďarštině. Školení řidičů včetně přezkoušení (referentské školení a profesní osvědčení).

Autoškola - Kříž

Autoškola - Kříž

Autoškola poskytuje výcvik řidičů všech skupin. Školení řidičů referentů a profesionálů. K dispozici výukový program na PC, trenažér. Profesionální a individuální výuka. Kondiční jízdy. Možnost splátek. Výhody pro studenty. Certifikace ISO 9001.

68 kmPraha 5 - Smíchov, Jindřicha Plachty 398/15 + pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:30)

Helena Kubínová

Nabízíme praktický výcvik v autoškole.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 17:00)

Autoškola King

Autoškola King

Jsme autoškola s lidským přístupem. Naše autoškola nabízí kurzy, rychlokurzy, VIP kurzy A, B, C, D, E + automat. Školení řidičů - akreditované školící středisko, kondiční jízdy, příprava učitelů autoškol, vrácení řidičského průkazu. Vše také v AJ. Učebnice + …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Otta Melč

Provádění výcviku pro řidičské oprávnění skupiny A B. Praktická výuka probíhá ve voze Škoda Fabia sedan, Škoda roomster, kawasaky ER5, jawa travel 125.

AUTOŠKOLA - Luboš Vojtíšek

Nově autoškola poskytuje pouze školení řidičů (referentské školení řidičů) a praktické přezkušování řidičů pro firmy. Neposkytujeme služby klasické autoškoly pro uchazeče o řidičský průkaz. Po absolvování školení řidičů obdržíte Potvrzení o školení odborné …

Vladimír Zajíc

Výcvik řízení pro získání řidičského oprávnění skupin A, B, BE, C, CE, D, DE včetně školení řidičů a referentů.

Autoškola Kuky

Provádíme výuku a výcvik pro skupiny A,B,C,D,E, včetně kondičních jízd a vrácení řidičského průkazu. Zajišťujeme školení řidičů referentů i profesionálů. Spolupracujeme s úřady práce.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 16:00)

Autoškola Hodan

Nabízíme služby autoškoly skupin AM, A1, A, B, C. Pořádáme školení k získání osvědčení profesní způsobilosti řidiče. Možnost kondičních a referenčních jízd.

Autoškola Hlaváček

Nabízí studium i praktický výcvik za účelem získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D a T. Zahrnuje kondiční jízdy, vrácení řidičského průkazu a školení řidičů.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 15:00)

Autoškola Krejčík

Výuka a výcvik za účelem získání řidičského průkazu skupin B, AM, A1, A2, A. Doplňková jízda na motocykl. Přezkoušení k vrácení řidičského oprávnění. Školení řidičů referentských vozidel. Kondiční jízdy. Poradenství k problematice silničního provozu.

​Autoškola Star Miloslav Janoušek

Řidičské oprávnění skupiny A, B, C, E, T. Kondiční jízdy, školení řidičů referentů, školení řidičů profesionálů.

61 kmBílina - Teplické Předměstí, Litoměřická 16/44

Autoškola Petra Pilcová

Nabízím individuální kurzy s osobním a lidským přístupem bez křiku. V nabídce mám také kurzy na získání řidičského průkazu na skupinu B/tedy osobák. Kurzy jsou individuální, stejně jako výuka teorie. Nebráním se klientům, kteří nejsou spokojení ve stávající …

Autoškola Zdice

Provozování autoškoly pro žadatele o řidičské oprávnění skupiny B. Cvičným vozidlem je Škoda Rapid. Zajištění referentského školení a kondičních jízd. Příprava ke zkouškám pro vrácení ŘP.

Autoškola - Petr Štajner

Výuka a výcvik všech skupin řidičského oprávnění. Autoškola je Akreditovaným školícím střediskem. Všem účastníkům kurzů nabízíme možnost zakoupení, nebo zapůjčení veškerých učebních pomůcek.

Brzy zavírá (v 17:00)

Autoškola ADUS s.r.o.

Provádíme výcvik na všechny skupiny řidičských oprávnění: B, C, C+E, D, D+E. Školíme řidiče referenty, provádíme pravidelné školení řidičů profesionálů. Pomůžeme Vám s vrácením Vašeho řidičského průkazu. Připravíme také dárkové poukázky na ŘO pro Vaše blízké …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 13:00)

Matouš Landa - autoškola a motoškola

Matouš Landa - autoškola a motoškola

Základní kurzy pro získání řidičského oprávnění AM, A1, A2, A, B. Zdokonalovací kurzy bezpečné jízdy a správného ovládání motocyklu pro začínající i pokročilé jezdce. Individuální kurzy, kondiční jízdy, školení řidičů. Motoškolka - jezdění pro děti …